سیزدهمین سمینار احتمال و فرایندهای تصادفی- اخبار سمینار
نحوه ارائه مجازی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/5/13 | 
مولفانی که مقاله ارسالی توسط آنها برای ارائه در سمینار (به صورت شفاهی یا پوستری) پذیرفته شده است، باید فایل اسلایدهای ارائه (با فرمت PDF) و یک ویدئو (با فرمت MP۴) که بر اساس اسلایدها تهیه شده است را حداکثر تا تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ به آدرس spsp۱۳.hsugmail.com ارسال نمایند. لطفا در متن ایمیل، اطلاعات کامل مقاله شامل کد، عنوان، مولفان و شماره تماس فرد ارائه کننده را ذکر کنید. همچنین فایل‌های ارسالی را به صورت زیر نامگذاری کنید:
.pdf  (A-۱۰-۳۱-۱-Ahmadi.pdf)نام خانوادگی ارائه کننده- کد مقاله
.mp۴  (A-۱۰-۳۱-۱-Ahmadi.mp۴)نام خانوادگی ارائه کننده- کد مقاله
حجم ویدئو برای مقاله پذیرفته شده در بخش شفاهی حداکثر ۵۰ مگابایت و مدت آن حداکثر ۱۵ دقیقه است. همچنین، حجم ویدئو برای مقاله پذیرفته شده در بخش پوستری حداکثر ۳۵ مگابایت و مدت آن حداکثر ۱۰ دقیقه است. در زمان برگزاری سمینار، ابتدا ویدئوی ارسالی پخش شده و سپس ۵ دقیقه پرسش و پاسخ انجام می‌شود.
 
لطفا هنگام ارسال اسلایدها و ویدئوی ارائه، فرم زیر را نیز تکمیل و ارسال نمایید. اسم فایل را مشابه الگوی زیر تغییر دهید:
A-۱۰-۳۱-۱-Ahmadi.docx

فرم مشخصات سخنران

تذکر ۱: برای تهیه اسلایدهای ارائه می‌توان از الگوهای زیر استفاده کرد:
الگوی اسلاید فارسی
الگوی اسلاید انگلیسی

تذکر ۲: برای تهیه ویدئو می‌توان از نرم افزارهای ضبط صفحه نمایش مانند Camtasia، DU Recorder و ... استفاده کرد. همچنین، نرم افزارهای HandBrake و VLC media player قابلیت کاهش حجم فایل ویدئویی را دارند. این نرم افزارها در سایت www.soft۹۸.ir به صورت رایگان در دسترس هستند.

تذکر ۳: لطفا برای ارسال اسلایدها و ویدئو از طریق جیمیل اقدام فرمایید. این سرویس ایمیل، امکان ضمیمه کردن فایل‌های با حجم بیشتر از ۲۵ مگابایت (به صورت لینک گوگل درایو) را دارد. بعد از انتخاب گزینه ارسال ایمیل، صفحه زیر ظاهر می‌شود. بدون تغییر دادن تنظیمات، مجددا گزینه SEND را انتخاب کنید.
  
نشانی مطلب در وبگاه سیزدهمین سمینار احتمال و فرایندهای تصادفی:
http://spsp13.hsu.ac.ir/find.php?item=1.55.38.fa
برگشت به اصل مطلب